Thermal-Tech Izolacje dla przemysłu i budownictwa

Spółka Thermal-Tech zajmuje się kompleksowym wykonawstwem izolacji termicznych: ciepłochronnych, zimnochronnych, akustycznych, ogniochronnych. Dzięki posiadaniu specjalistycznego sprzętu świadczymy także usługi z zakresu natrysku piany poliuretanowej otwartokomorowej i zamkniętokomorowej.
Świadczymy usługi z zakresu technik izolacyjnych dla sektorów: chemicznego, energetycznego, rafineryjnego, produkcyjnego, stoczniowego, spożywczego oraz dla budownictwa komercyjnego i jednorodzinnego.

Na rynku istniejemy od 2007 roku, jako przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe, świadcząc usługi z zakresu technik izolacyjnych. Oferta naszej spółki skierowana jest do przedsiębiorstw, które cenią sobie fachową obsługę, terminowe wykonanie prac i wysoką jakość świadczonych usług.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług – ponieważ tylko wtedy jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych stałych i potencjalnych Klientów.

Dysponujemy prawie pięćdziesięcioosobowym zespołem wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają bogate doświadczenie w wykonywaniu różnego rodzaju izolacji termicznych.
Działając progresywnie, jesteśmy w stanie szybko reagować na zmieniający się rynek izolacji, przez co jesteśmy konkurencyjni na tle innych firm.

Pracujemy zgodnie z normami ISO 9001 i nowoczesnymi standardami wykonywania izolacji termicznych. Stosowane przez nas materiały termoizolacyjne spełniają wszelkie normy polskie i europejski.

Wszystkie projekty realizujemy w sposób kompleksowy. Zapewniamy pełną dokumentację techniczną, dostawę materiałów wraz z wykonaniem prac montażowych, nadzór wykonawczy oraz kontrolę jakości.

Gwarantujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, na wykonane prace.

Zapraszamy do współpracy!
Thermal-Tech Sp. z o.o.

Dawid Olesiak – Prezes Zarządu

Zbigniew Szczepański – Prokurent

Rafał Olesiak – Doradca techniczny/Kierownik projektu

Kamil Szychalski – Doradca techniczny

Paweł Matyszczak – Kierownik projektu

Andrzej Fortuna – Kierownik projektu

ROWKARKA SCHWARTMANNS - maszyna służy do wywijania i zawiajania obrzeży blachy

SZLIFIERKI AKUMULATOROWE DeWALT

KOMPRESOR ŚROBOWY ATLAS COPCO

SZTANCARKA SCHWARTMANNS - służy do wycinania otworów w blachach

WKRĘTARKI KĄTOWE BOSCH

WKRĘTARKI DeWALT

WALCARKA SCHWARTMANNS - służy do zawijania blach

PRZYKRAWARKA SCHWARTMANNS - służy do wycinania elementów z blachy na potrzeby izolacji technicznych

G-30-H GAMA - sprzęt do natrysku spienionego poliuretanu

WIERTARKO - WKRĘTARKI BOSCH

ROLKI - służą do rozwijania blach w kręgu na placu budowy