O firmie

Thermal - Tech

Thermal-Tech to gwarancja jakości, fachowości i terminowości. Świadczenie kompleksowych usług pozwala na dopasowanie się do potrzeb każdego Klienta, przy zachowaniu optymalnego czasu wykonania zadania.


Jeśli cenisz sobie trwałe i sprawdzone rozwiązania – jesteś we właściwym miejscu.

Shape

Działamy

od 2015 roku

Początki firmy sięgają jeszcze 2007 roku. Od tamtej pory stale się rozwijamy. Świadczymy usługi z zakresu izolacji ciepłochronnych, zimnochronnych, akustycznych i ogniochronnych. Firma Thermal-Tech to generalny wykonawcą inwestycji budowlanych oraz producent mieszkalnych domów modułowych.

“Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”

Albert Einstein

Cel firmy

Celem naszej firmy jest zapewnienie takich rozwiązań technologicznych, które, pozwolą w pełni wykorzystać dostępne na rynku materiały, minimalizując przy tym koszty, jakie musi ponieść Inwestor.

Szeroki zakres usług

Izolacje techniczne wykonujemy dla sektorów: chemicznego, energetycznego, rafineryjnego, stoczniowego i spożywczego. Nasza oferta obejmuje także wykonawstwo izolacji budowalnych: fasadowych, ociepleń poddaszy, stropów czy fundamentów. Dzięki temu, że posiadamy nowoczesny sprzęt do natrysku pian poliuretanowych otwartokomorowych i zamkniętokomorowych, jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom szeroki wybór dostępnych na rynku rozwiązań izolacyjnych w budownictwie.

Gwarancja jakości

Gwarancja wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, fachowa obsługa oraz terminowość wykonywanych zleceń, jest naszą najlepszą rekomendacją.
Dużym atutem, naszej firmy jest fakt, że dla każdego projektu izolacji termicznych, jesteśmy w stanie dostarczyć projekt wykonawczy. Utworzony w 2018 roku dział projektowy, wykonuje kompletne projekty dla izolacji. Ściśle współpracujemy z takimi dostawcami izolacji jak Rockwool, Isover, na dostarczonym przez nich programach, aby tworzone przez nas projekty, spełniały wymagania dyrektyw Polskich i Unijnych. Projekty, które są wykonywane przez nasze biuro projektowe zawierają: schematy montażu konstrukcji wsporczej pod izolację i oblachowanie, sposób montażu izolacji termicznej, wyliczenia dotyczące grubości izolacji, schematy wykonania obróbek blacharskich, dylatacji, pocienień i tym podobnych. Naszym Klientom oferujemy oprócz dostarczenia kompletnego projektu izolacji, również projekt jakościowy i projekt powykonawczy.

Wychodząc naprzeciw zmieniającemu się rynkowi oraz wymaganiom stawianym nam przez kolejne realizowane projekty, w 2018 roku nasza firma uruchomiła warsztat produkcyjny. Mieści się on zaraz przy siedzibie firmy, która znajduje się w Częstochowie.

Warsztat został wyposażony w nowoczesny sprzęt, służący do produkcji metalowych osłon izolacji, konstrukcji wsporczych pod izolację i oblachowanie. Dwie hale produkcyjna o powierzchni ponad 900 m2, są w stanie sprostać wykonaniu każdego zamówienia.
Świadczymy usługi pomiarowe, bezpośrednio na obiekcie, na którym Klient prowadzi prace i na który wymagane jest dostarczenie prefabrykacji. Takie rozwiązanie odciąża naszych Klientów oraz eliminuje powstanie pomyłki w obmiarach, wykonywanych przez osoby, które mogą nie posiadać odpowiedniej wiedzy technicznej. Wykonujemy każde elementy, nawet te najbardziej skomplikowane z każdego dostępnego rodzaju blachy: ocynkowane, aluminiowe, nierdzewne i z alucynku.

Warsztat produkcyjny, który posiada Thermal-Tech, wyposażony jest dodatkowo w hydrauliczne nożyce, prasę krawędziową oraz linie do przewijania blach. Maszyny te służą do produkcji konstrukcji pod oblachowanie na kotłach, kanałach czy zbiornikach. Jednocześnie świadczymy usługi cięcia i gięcia blach o maksymalnej grubości 6 mm. Naszym dużym atutem jest fakt, że zlecenia są realizowana szybko, jednocześnie Klient otrzymuje transport wykonanego materiału, w dowolne wyznaczone miejsce, transportem, który również świadczy nasza spółka. Takie rozwiązanie pozwala wyeliminować czas oczekiwania na zewnętrzne firmy transportowe. Materiał wyprodukowany, trafia bezpośrednio na samochód i jest dostarczany do Klienta.

  Dział budownictwa spółki Thermal-Tech powstał, aby świadczyć usługi budowlano-remontowe. W swojej ofercie mamy budowę domów jednorodzinnych, budowę budynków użyteczności publicznej czy budowę zamkniętych osiedli mieszkaniowych.
Nasi wykwalifikowani pracownicy, wykonują wszystkie niezbędne prace budowlane: murarskie, elektryczne, hydrauliczne, wykończeniowe (w tym sucha zabudowa, usługi płytkarskie ).
Oferta jest kompleksowa, począwszy od projektu, poprzez wizualizacje wnętrz, wykonawstwo, skończywszy na gotowym do użytku obiekcie.

  Działając progresywnie, jesteśmy w stanie szybko reagować na zmieniający się rynek, przez co jesteśmy konkurencyjni na tle innych firm.
Pracujemy zgodnie z obowiązującymi normami jakości i nowoczesnymi standardami wykonywania izolacji termicznych, izolacji budowlanych, jak również i wysokimi normami przyjętymi w budownictwie. Stosowane przez nas materiały spełniają wymagania norm polskich i europejskich.

Zapraszamy do współpracy!
Zespół Thermal-Tech Sp. z o.o.

Shape

Poznaj nas

Zespół Thermal-Tech

Nasz zespól liczy aż dziewięćdziesięciu świetnie wykwalifikowanych pracowników, którzy profesjonalnie i z pasją podchodzą do wykonywanych przez nich prac.

Dawid Olesiak

Prezes Zarządu

Rafał Olesiak

Chief Executive Officer

Kamil Szychalski

Business Unit Manager

Zbigniew Szczepański

Project Manager
Shape