Aktualnie poszukujemy do pracy na stanowiskach:

Kierownik ds Rozwojowo-Marketingowych w branży piana poliuretanowa

Firma THERMAL-TECH Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, poszukuje aktualnie osoby na stanowisko: Kierownik ds Rozwojowo-Marketingowych w dziale piana poliuretanowa.

Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za:

– koordynowaniu operacyjnym działu,
– marketingu,
– pozyskiwaniu i szkoleniu pracowników,
– przygotowaniu planów rozwojowych,
– udział w targach,
– pozyskiwanie nowych klientów,
– utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,

Od osób zatrudnionych na w/w stanowisko oczekujemy:

– doświadczenia w branży natrysku pian poliuretanowych,
– znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
– znajomości obsługi komputera,
– znajomości obsługi pakietu Office, Corel, Auto Cad,
– doświadczenia w koordynowaniu działu i planowaniu biznesowym,
– kreatywności,

Dla osoby zatrudnionej na w/w stanowisku oferujemy:

– możliwość rozwoju w strukturach firmy,
– umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– samochód, telefon i komputer służbowy,
– udział w szkoleniach,
– dodatki za efekty w pracy,

Osoby spełniające powyższe warunki, prosimy o składanie CV wraz z listem motywacyjnym drogą mailową lub osobiście w siedzibie naszej firmy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TERMAL-TECH Sp. z o.o. z siedzibą w 42-202 Częstochowa, ulica Krótka 27, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Oferty prosimy kierować na adres: office@thermal-tech.eu – w tytule wpisując „Kierownik ds Rozwojowo-Marketingowych”.

Pomiarowiec

Do pracy w warsztacie w Częstochowie oraz w delegacji w Polsce i na projektach zagranicznych.

Opis stanowiska:

– Dokonywanie pomiarów i analiza wymiarowa,
– Tworzenie układów pomiarowych z opisem technicznym,
– Projektowanie materacy izolacyjnych,
– Identyfikowanie problemów i inicjowanie działań korygujących,
– Tworzenie schematów montażowych dla osób trzecich,
– Kontrolowanie jakości wykonywanych produktów, pilnowanie zgodności z zamówieniem/pomiarami/rysunkami,
– Kontakt z klientem,
– Organizacja logistyczna transportu produktu, kontakt ze spedytorami,
– Prowadzenie ewidencji wykonywanych prac,

Wymagane

– Wykształcenie min. średnie, techniczne,
– Język angielski w stopniu b. dobrym tak w mowie jak i w piśmie, inne języki będą dodatkowym atutem,
– Doświadczenie w zakresie wykonywania pomiarów i posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
– Znajomość podstawowych zasad topografii instalacji rurociągów,
– Umiejętność analitycznego myślenia, zmysł przestrzenny, podstawy geometrii przestrzennej,
– Dokładność, terminowość,
– Znajomość programów wspomagania projektowania komputerowego typu CAD (AutoCAD, Inventor itp.),
– Dyspozycyjność,
– Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

– Umowę o pracę,
– Możliwość rozwoju,
– Wysokie zarobki

Oferty prosimy kierować na adres: office@thermal-tech.eu – w tytule wpisując „Pomiarowiec”.

Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu 0048 737 767 259.

Monter izolacji termicznych / Warsztatowiec

Aktualnie poszukujemy do pracy osób z doświadczeniem w branży izolacji przemysłowych, na stanowiska Monter izolacji termicznych oraz Warsztatowiec.

Praca na terenie Polski, możliwe wyjazdy zagraniczne.
Siedziba firmy mieści się w Częstochowie, woj. Ślaskie.

Obowiązki:

– Montaż izolacji termicznej na obiektach przemysłowych,

Wymagane:

– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– umiejętność montażu metalowych osłon izolacji

Oferujemy:

– pracę w miłym środowisku,
– stabilne warunki zatrudnienia,
– transport i zakwaterowanie,
– niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

Oferty prosimy kierować na adres: office@thermal-tech.eu z dopiskiem „Monter” lub „Warsztatowiec”