Usługi budowlane

Prace glazurnicze

Zarówno w przemyśle jak i w budownictwie Thermal-Tech wykonuje roboty związane z okładaniem ścian, sufitów i podłóg płytkami ceramicznymi, klinkierowymi, terakotą, spiekami, okładzinami wielkoformatowymi czy też innymi materiałami, których montażu wymaga Klient.
Shape

Budownictwo

Prace glazurnicze

Prace glazunicze - Usługi budowlane Thermal - Tech

Nasi pracownicy posiadają długoletnią praktykę w pracach glazurniczych. Pracują indywidualnie lub w zespole.

Zakres naszych robót nie ogranicza się wyłącznie do układania glazury. Wykonujemy również prace przygotowawcze: skucie, wyrównanie podłoża, zabudowy, przeróbki instalacji elektrycznych i hydraulicznych, hydroizolacja czy gruntowanie – niezbędne dla przygotowanie powierzchni do ułożenia glazury.

Poza układaniem płytek, wykonujemy również szereg innych prac wykończeniowych, takich jak: fugowanie, frezowanie, uszczelnienie silikonem lub akrylem, montaż listw czy malowanie.

Kompleksowe prace glazurnicze

Pracownicy firmy Thermal-Tech są wyposażeni w profesjonalny sprzęt, który zapewnia precyzję i szybkość wykonania.

Nasi Klienci mogą skorzystać z fachowej porady w doborze odpowiednich materiałów. Nasza firma świadczy także usługi projektowe dla wnętrz. Klient otrzymuje od nas wsparcie już na etapie projektowania, poprzez zakup i dostawę materiałów, łącznie z kompleksowym wykonawstwem.

Układanie płytek wielkoformatowych
Prace glazurnicze
Ukladanie plytek w lazienkach
Shape