Izolacje przemysłowe

ciepłochronne i zimnochronne

Inwestycja w wysokiej jakości izolacje termiczne, jest jedną z kluczowych jeśli chodzi o minimalizowanie kosztów związanych ze stratami energii.

Izolacje termiczne ciepłochronne lub zimnochronne, zabezpieczają przed stratami ciepła/zimna na instalacjach znajdujących się na obiektach przemysłowych czy komercyjnych.

Shape

Izolacje przemysłowe

Izolacja ciepłochronna i zimnochronna

Izolacje cieplochronne - zimnochronne

Izolacja ciepłochronna/zimnochronna, jest najbardziej efektywnym sposobem na zwiększenie wydajności energetycznej instalacji.
Każda z wielkich czy małych fabryk, elektrownie, elektrociepłownie, rafinerie, przemysł chłodniczy – wymagają specjalnego zabezpieczenia pod względem energooszczędnych zabezpieczeń izolacyjnych.

Firma Thermal-Tech posiada odpowiednio wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, nowocześnie wyposażony produkcyjny warsztat centralny oraz kilkuletnie doświadczenie w pracy na różnego rodzaju obiektach. Połączenie tych kilku czynników sprawia, ze nasza firma jest dobrym partnerem w wykonawstwie izolacji przemysłowych ciepłochronnych i zimnochronnych.

Thermal-Tech Sp. z o.o. oferuje wykonanie projektu, dostawę materiałów, montaż i serwis:

  • rurociągów, armatury, zbiorników, instalacji grzewczych i chłodniczych,
  • pieców, kanałów, filtrów,
  • zbiorników magazynowych i procesowych,
  • statków: ścian, sufitów, układów wydechowych i instalacji rurociągowych,
  • kanałów wentylacyjnych,
  • urządzeń technologicznych.
Izolacje ciepłochronne przemysłowe Thermal - Tech
Thermal-Tech Izolacje Cieplochronne dla przemyslu

Ważnym elementem każdej instalacji przemysłowej jest armatura: zawory, zasuwy, przepustnice, odwadniacze, separatory. Elementy te stanowią część instalacji, bez której nie jest możliwe funkcjonowanie.

Podobnie jak instalacja rurociągów, która wymaga dobrania i wykonania odpowiedniej izolacji, armatura również musi posiadać swoją izolację.

W porównaniu jednak do pozostałej części instalacji, izolacja na armaturze musi być demontowana, aby można było w każdym momencie dostać się do elementów ruchomych, czy połączeń kołnierzowych.

Thermal-Tech jako wykonawca kompletnej izolacji na instalacjach, wykonuje także izolację armatury, począwszy od projektu, poprzez prefabrykację odpowiednio dobranego kaptura do jego zamontowania.


Dzięki naszemu warsztatowi centralnemu, jesteśmy w stanie wykonać różnego rodzaju skrzynie na zawory – montowane wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Izolacje cieplochronne dla przemyslu firma Thermal Tech
Shape