Shape

Izolacje przemysłowe

Izolacja zimnochronna

Izolacje ciepłochronne w przemyśle odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu optymalnych warunków pracy oraz efektywnego funkcjonowania instalacji przemysłowych.
Dzięki odpowiedniej izolacji ciepłochronnej można zminimalizować straty ciepła, co przekłada się na obniżenie kosztów eksploatacji oraz zwiększenie efektywności energetycznej.
Izolacje termiczne wysokotemperaturowe
Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest utrzymanie niskich temperatur, w procesach produkcyjnych.
W firmie Thermal-Tech, do wykonywania izolacji zimnochronnych stosujemy: kauczuk syntetyczny lub pianę poliuretanową.
Współpracujemy z światowymi producentami materiałów, do wykonywania izolacji zimnochronnych, takimi jak: Armacell, Kaimann, Polychem Systems i wieloma innymi.

Podobnie jak w przypadku izolacji ciepłochronnych, nasi klienci otrzymują od nas projekt techniczny na izolacje zimnochronne. Współpracując z największymi na świecie producentami materiałów izolacyjnych, dla tego typu izolacji, jako firma specjalistyczna, mamy dostęp do programów, które umożliwiają nam przygotowanie szczegółowych obliczeń dotyczących: grubości izolacji, ilości warstw, czy rodzaju poszycia ochronnego.

Specjalizujemy się w wykonywaniu izolacji zimnochronnych:

• Instalacji chłodniczych i sanitarnych,
• Rurociągów,
• Zbiorników procesowych i magazynowych,
• Urządzeń technologicznych,
• Komór chłodniczych,
• Instalacji klimatyzacji czy wentylacji,
• Instalacji odwodnieniowych,
Izolacje ciepłochronne przemysłowe Thermal - Tech
Termoizolacje
Piana poliuretanowa, w izolacjach zimnochronnych, która powstaje w procesie spienienia żywicy poliestrowej. Jest najczęstszym materiałem używanym do izolacji zimnochronnej rurociągów technologicznych, w branży spożywczej.
W swojej ofercie posiadamy tego rodzaju prace. Thermal-Tech dysponuje nowoczesnym sprzętem do spieniania piany poliuretanowej, firmy Graco.
Niezawodność sprzętu używanego do wykonania prac, jakość materiału oraz doświadczona kadra pracownicza sprawiają, że nasi kliencie nie muszą się martwić o powierzone nam prace.

Zapraszamy do współpracy z Thermal-Tech

Twoim partnerem w dziedzinie izolacji techniczny
Shape