Usługi

Usługi spawalnicze i ślusarskie

Firma Thermal-Tech świadczy wysokiej jakości usługi spawalnicze, takich metali jak: stal czarna, stal nierdzewna, aluminium.

Specjalizujemy się w usługach spawalniczo ślusarskich, spawamy konstrukcje w oparciu o dokumentacje dostarczone przez klienta jak i własne projekty.

Shape

Usługi

spawalnicze i ślusarskie

Usługi spawalnicze i ślusarskie - Thermal Tech

Posiadamy rozbudowany park maszynowy, wyposażony w: prasę krawędziową, nożyce gilotynowe, hydrauliczne nożyce do profili stalowych, dziurkownice do profili i blach płaskich, hydrauliczną prasę warsztatową, pilarki taśmowe, półautomatyczne piły tarczowe i wiele innych.

Dobrze wyposażony park maszynowy, oprócz usług spawalniczych, pozwala nam oferować Klientom, takie rzeczy jak: balustrady, ogrodzenia, meble, poręcze, kraty oraz specjalne wyroby na zamówienie.

Świadczymy też usługi, w zakresie spawania ciężkich konstrukcji stalowych dla przemysłu, konstrukcji dla budownictwa, takich jak wiaty, zadaszenia, szkielety budynków.

Oferujemy następujące usługi:

  1. Projektowanie 3D konstrukcji, wraz z doborem grubości i rodzaju materiału;
  2. Spawanie metodami: MMA, MIG/MAG, TIG;
  3. Cięcie piłą oraz gilotyną;
  4. Cięcie blach na wymiar, przewijanie na mniejsze kręgi;
  5. Wytłaczanie blach, płaskowników i ceowników;
  6. Gięcie rur stalowych;
  7. Gięcie materiałów czworokątnych.
Produkcja metalowych oslon izolacji Thermal - Tech 1

Oferowane przez nas usługi spawalnicze, realizowane są z najwyższą starannością, zgodnie z technologią i wykonywane są przez osoby posiadające uprawnienia w dziedzinie spawania daną metodą.

Realizujemy projekty seryjne, jak również konstrukcje indywidualnie zaprojektowane. Swoje usługi spawalnicze oferujemy na terenie Polski i Europy.