Izolacja akustyczna

We wszystkich gałęziach przemysłu wykorzystywana jest cała masa różnych urządzeń. Bezpieczeństwo w pracy to podstawa wydajności. Podobnie istotny jest komfort pracy. Wiele z urządzeń wytwarza dźwięk, który często przekracza dopuszczalne normy. Technologia współczesnego przemysłu pozwala na wykonanie izolacji akustycznej. Izolacja akustyczna ogranicza do minimum transmisję dźwięku z urządzeń i zapewnia bezpieczeństwo i komfort pracy.

Ochrona przed nadmiernym hałasem

Wytwarzający się hałas podczas pracy urządzeń przemysłowych poddaje się zabezpieczeniom dźwiękoszczelnym. Izolacje dźwiękochłonne firmy Thermal-Tech to zaawansowana technologia, spełniająca wszystkie kryteria wytrzymałościowe, wydajnościowe i ekologiczne. Zabezpieczenia dźwiękoszczelne oraz ich realizacja wykonywana jest nowoczesnymi technologiami, spełniającymi wszelkie normy DIN i ISO, obowiązujące w krajach Unii Europejskiej.

Wykonujemy izolacje akustyczne dla:

  • dmuchaw
  • kanałów
  • turbin
  • filtrów
  • agregatów
  • wentylatorów
  • przesiewaczy

a także innych urządzeń, które generują nadmierny hałas.

Izolacja akustyczna

Thermal-Tech specjalizuje się także w projektowaniu i realizacji nowoczesnych rozwiązań akustyki przemysłowej dla przemysłu ciężkiego i lekkiego. Te technologię zwiększają bezpieczeństwo przemysłu i minimalizują szkodliwą transmisję fal dźwiękowych.

Thermal-Tech jest także ekspertem w dziedzinie wykonania izolacji przeciwogniowych, których wykorzystanie i wykonanie to kolejny niezwykle ważny element dla funkcjonowania przemysłu oraz jego bezpieczeństwa.

 

Nasza firma wykonuje również inne typy izolacji, m.in. izolacje przeciwogniowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Izolacja akustyczna