Prace izolacyjne dla Mostostal Power Development

Prace izolacyjne dla Mostostal Power Development

Spółka Thermal-Tech zrealizowała pierwszy etap prac izolacyjnych dla zadania: „Budowa Bloków Energetycznych nr 5 i 6 w PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Opole” dla Mostostal Power Development.
Prace dotyczyły wykonania kompletnej izolacji rurociągów ogrzewania w budynkach kotłowni Bloku nr 5. Thermal-Tech Sp. z o.o. dostarczyła komplet materiałów do wykonania wyżej wymienionego zadania.
Nasze prace polegały na montażu izolacji termicznej, na którą składała się otulina Paroc Hvac Section AluCoat oraz wełna mineralna grubości 30 mm. Wykonaliśmy, dostarczyliśmy i zamontowaliśmy kompletny płaszcz ochronny z blachy ocynkowanej. Na połączenia kołnierzowe, zawory i tym podobne, zostały wykonane rozbieralne kaptury, wypełnione izolacją z wełny mineralnej grubości 30 mm.
Montaż izolacji termicznej na rurociągach CO kotła Bloku nr 5, wyniósł ponad 1100 metrów bieżących. Powierzchnia wykonanej izolacji to około 800 m2.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki REALIZACJE [Izolacja rurociągów ogrzewania w budynkach kotłowni] i obejrzenia zdjęć z naszych prac.

Prace izolacyjne dla Mostostal Power Development - PGE Opole