Usługi

dla budownictwa

Zespół wykwalifikowanych fachowców, precyzja wykonania oraz wysokie walory estetyczne, połączone z terminowością realizowanych prac, tworzą z nas odpowiedniego partnera w budownictwie.
Shape

Usługi budowlane

Usługi budowlane

Budowa domów jednorodzinnych
Działając kompleksowo, czyli od etapu wyboru odpowiedniego miejsca, poprzez projekt i jego realizację, pomagamy naszym Klientom skupić się na ich pracy i życiu, odciążając od zadań związanych z budową wymarzonego domu. Nasze kompleksowe usługi budowlane szybko znalazły uznanie Klientów, przyczyniając się do dalszego rozwoju firmy Thermal-Tech. Wszystkie nasze realizacje, wykonujemy w technologii murowanej, wprowadzając nowoczesne rozwiązania materiałowe i technologiczne. Wybrany projekt z naszej strony, lub narysowany przez nas indywidualny projekt, zostaje dostosowany do wszystkich potrzeb Klienta.

Kompleksowa budowa domów

Budujemy domy jednorodzinne, osiedla domów jednorodzinnych, lokale usługowe, do stanu, który obejmuje już gotowy do wprowadzenia się budynek. Zapewniamy naszym Klientom użycie certyfikowanych materiałów od znanych producentów, nadzór na prowadzonymi pracami, wykwalifikowany zespół pracowników, doradztwo na każdym etapie budowy, zagospodarowanie terenu po zakończonych pracach.

Proces budowy podzielony jest na etapy. Po odbiorze ukończonych etapów następuje płatność. Dlatego nasi Klienci mogą być pewni, że ich pieniądze są dobrze wykorzystane. Nasza firma nie pobiera zaliczek, a na wykonane prace dajemy 4 lata gwarancji.

Roboty ogolnobudowlane
Shape