Shape

Izolacje przemysłowe

Izolacja kriogeniczna

Jest to typ izolacji, który najczęściej spotykamy w branży LNG – gazu skroplonego i petrochemii. Firma Thermal-Tech jest liderem w wykonywaniu izolacji kriogenicznych. Posiadamy bogate doświadczenie, poparte wykonaniem jednych z największych projektów LNG w Polsce i udział w wielu projektach, z wykorzystaniem izolacji kriogenicznej, w Europie.
Izolacje termiczne wysokotemperaturowe

Specjalizujemy się w wykonywaniu izolacji kriogenicznych:

• Rurociągów,
• Zbiorników,
• Urządzeń technologicznych,

Zdajemy sobie sprawę z postępu cywilizacyjnego i związanych z tym wyzwań. Dlatego też kładziemy duży nacisk na szkolenia kadry pracowniczej, w zakresie wykonywania izolacji kriogenicznych. Są to jedne z najbardziej skomplikowanych, czasochłonnych i wymagających ogromnego doświadczenia izolacji.
Wykonując prace kriogeniczne, korzystamy z materiałów, wyłącznie sprawdzonych i rekomendowanych firm. Takich jak: Owens Corning, Kingspan, Temati.
Jako jeden z wiodących dostawców izolacji kriogenicznych, zapewniamy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, popartą wieloletnim doświadczeniem.

Będąc naszym klientem otrzymujesz:

• Fachową pomoc – w postaci przygotowania pełnej dokumentacji wykonawczej dla danego projektu.
• Materiały z najwyższej półki – tutaj nie ma kompromisów. Materiały sprawdzonych dostawców, posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty.
• Jakość wykonania – doświadczona kadra pracownicza, specjalistyczny sprzęt do wykonania prac i przede wszystkim nadzór osób z bogatym doświadczeniem w pracach kriogenicznych.
• Przekazanie inwestycji – nasza praca kończy się wraz z złożeniem kompletu dokumentacji jakościowej, powykonawczej, RedCorex. Jak również i pełnym serwisem gwarancyjnym, w okresie rękojmi.
Izolacje ciepłochronne przemysłowe Thermal - Tech

Zapraszamy do współpracy z Thermal-Tech

Twoim partnerem w dziedzinie izolacji technicznej.
Shape